Výhodné ceny poštovného
Pripravili sme pre Vás výhodné ceny poštovného.  Pri objednávke do 33,00 Eur účtujeme poštovné a balné 2,5 Eur. Pri objednávke nad 33,00 Eur je poštovné a balné zdarma.

Šperky Vám zašleme prostredníctvom Slovenskej pošty ako cenný list/balík. Nakoľko máme všetky ponúkané šperky skladom.
Prstene - Veľkosť prsta
Zájdite do najbližšieho kamenného zlatníctva - strieborníctva a nechajte si zmerať veľkosť prsta zlatníckymi krúžkami.

Odmerajte si veľkosť prsta šnúrkou
Jendoducho si omotajte prst šnúrkou (pozor aby nebola príliš utiahnutá, ale ani veľmi voľná - prsteň musí prejsť aj cez kĺb) a odmerajte jej dĺžku v mm. Zistené číslo udáva Vašu veľkosť prsteňa.

Ako rýchlo mi objednaný šperk dodáte?

Všetky šperky v e-shope máme skladom. Preto sú naše dodacie lehoty najkratšie možné. Objednávky prijaté do 10.00 hod. v pracovných dňoch expedujeme ešte v ten istý deň. Objednávky po 10.00 hod expedujeme nasledovný pracovný deň. Zásielky doručuje Slovenská pošta (ako cenné listy 1.triedy) do cca 24 hodín.
Viac info
Viac info
Copyright 2009 www.strieborne-retiazky.sk. Všetky práva vyhradené.
...už 11.000 spokojných zákazníkov na Slovensku!
Náušnice strieborné, CZ, esíčko

Náušnice strieborné, Ag 925/1000. S kamienkami (CZ - zirkón). Napichovacie s motýlikovým uzáverom. Esíčko s osadeným zirkónom okrúhleho tvaru. Rozmer cca 4x16mm. Cena za pár
Viac info

Náušnice strieborné, CZ, grécky vzor

Náušnice strieborné, Ag 925/1000. S kamienkom (CZ - zirkón). Napichovacie s motýlikovým uzáverom. Grécky jemne satinovaný vzor so vsadeným zirkónom štvorcového tvaru. Rozmer cca 14x4mm. Cena za pár.
Viac info

Náušnice strieborné, CZ, moderný vzor

Náušnice strieborné, Ag 925/1000. S kamienkami (CZ - zirkón). Napichovacie s motýlikovým uzáverom. Abstraktné, moderný vzory so zirkónom uprostred. Satinovaný vzhľad. Rozmer cca 15x6mm. Cena za pár.
Viac info
Strieborné šperky, retiazky, prstene, náramky, náušnice - internetový obchod.
Viac info
Náušnice
Strieborné náušnice
Vo všeobecnosti sa strieborné náušnice volia podľa vkusu, mali by sa však prispôsobovať typu použitia a vlasom. K dlhým, výrazným vlasom, volíme dlhšie a výraznejšie náušnice, a naopak. V prípade slávnostných účesov volíme dlhé náušnice (retiazkové alebo paličkové), prípadne masívnejšie kruhové náušnice. Na bežné nosenie a ku kratším vlasom volíme jemnejšie, prepichovacie náušnice. Vzhľadom k veľmi prijateľným cenám náušníc v našom eshope je vhodné zaobstarať si náušnice v rôznych farebných variáciách, aby ich bolo možné aj farebně kombinovať so šatami a doplnkami.