Strieborne retiazky Silver
Ak hľadáte kvalitné strieborné šperky, prstene, strieborné retiazky, náušnice a náramky ste na správnom mieste. Strieborné šperky vždy zasielame maximálne do 24 hodín od objednávky! 114.000 ks strieborných šperkov máme skladom. Ku každej zásielke strieborných šperkov balíme ZDARMA DARČERKY: krabičku na šperky, merač veľkostí prstov a zľavový kupón na nákup. Na Slovensku máme už 11.000 spokojných zákazníkov.
Strieborné prívesky
Strieborné prívesky všetkých typov a druhov. Prívesky s kameňmi aj prívesky bez kameňov, rôznych druhov farieb a veľkostí. K strieborným príveskom si nezabudnite vybrať aj vhodnú striebornú retiazku. Prívesky nie sú pri nosení také citlivé na poškodenie a preto si môžete vybrať ľubovoľný prívesok aj na bežné, každodenné nosenie. Vzhľadom k vynikajúcim cenám je vhodné si objednať viacero príveskov v rôznych farbách tak, aby ste ich mohli kombinovať s oblečením.

Prsteň, ktorý som si kúpila mi nesedí. Čo sa s tým dá robiť?

Naša spoločnosť poskytuje záruku vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám zakúpený tovar nevyhovuje, zašlite nám ho naspäť a my Vám vrátime peniaze (bližšie informácie v sekcii Všeobecné podmienky).

Máte aj iné veľkosti ako tie, ktoré sú uvedené v e-shope?

Náš e-shop je pravidelne aktualizovaný a prepojený so skladovým systémom. V našej ponuke sa teda nachádzajú iba tie veľkosti, ktoré sú uvedené v e-shope.
Viac info
Viac info
Copyright 2009 www.strieborne-retiazky.sk. Všetky práva vyhradené.
...už 11.000 spokojných zákazníkov na Slovensku!
Prívesok strieborný, CZ, kríž

Prívesok strieborný, Ag 925/1000. S kamienkami (CZ - zirkón). Zirkónový krížik. Zasadený v pavé, klasický dizajn . Rozmer cca 20x14mm.
Viac info

Prívesok strieborný, CZ, krížik

Prívesok strieborný, Ag 925/1000. S kamienkami (CZ - zirkón). Jemný krížik zo zelených zirkónikov je uprostred a na koncoch strieborný. Rozmer cca 10x13mm.
Viac info

Prívesok strieborný, CZ, kvietok

Prívesok strieborný, Ag 925/1000. S kamienkami (CZ - zirkón). Kvietok zo zirkónov okrúhleho tvaru. (1 veľký a 10 malých kameňov). Luxusný vzhľad. Rozmer cca 12x8mm.
Viac info
Strieborné šperky, retiazky, prstene, náramky, náušnice - internetový obchod.
Viac info
Ako je zaručená rýdzosť šperkov?

Všetky naše šperky sú kontrolované puncovým úradom. V zmysle zákona č.10/2004 Z.z. o puncovníctve a skúšaní drahých kovov v platnom znení sú navyše všetky strieborné šperky nad 3g označené puncovou značkou a zodpovednostnou značkou výrobcu alebo dovozcu. Šperky pod 3g puncovou kontrolou prechádzajú bez označenia. Puncový úrad vykonáva nad našou spoločnosťou dohľad v zmysle zákona.
Prívesky