Strieborne retiazky Silver
Ak hľadáte kvalitné strieborné šperky, prstene, strieborné retiazky, náušnice a náramky ste na správnom mieste. Strieborné šperky vždy zasielame maximálne do 24 hodín od objednávky! 114.000 ks strieborných šperkov máme skladom. Ku každej zásielke strieborných šperkov balíme ZDARMA DARČERKY: krabičku na šperky, merač veľkostí prstov a zľavový kupón na nákup. Na Slovensku máme už 11.000 spokojných zákazníkov.

Platba za tovar

Spôsobov, akými môžete u nás zaplatiť za tovar, je hneď niekoľko. Záleží len na Vás, ktorý Vám najviac vyhovuje a ktorý si zvolíte. Platbu za tovar uhraďte na základe podkladov pre úhradu bankovým prevodom, vkladom na účet alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru.

Možnosti doručenia

Pre Vaše maximálne pohodlie Vám ponúkame nasledovné spôsoby doručenia šperkov:

Slovenská pošta - dobierka
Slovenská pošta - prevodom, platobnou kartou alebo paypalom
Strážny pes v obchode

Strážny pes v našom internetovom obchode je automatický robot, ktorý Vám umožní sledovať zmeny vybraného tovaru v našom e-shope, podľa jednoduchého zadania podmienok. Prihlásený užívateľ má k dispozícii prehľad všetkých strážených položiek a môže ich zrušiť. Neprihlásenému užívateľovi bude pri splnení podmienok zaslaný e-mail.
Viac info
Viac info
Copyright 2009 www.strieborne-retiazky.sk. Všetky práva vyhradené.
...už 11.000 spokojných zákazníkov na Slovensku!
Prsteň strieborný, abstraktný

Prsteň strieborný, Ag 925/1000. Mierne vypuklý abstraktne pôsobiaci prsteň.
Viac info

Prsteň strieborný, cik-cak

Prsteň strieborný, Ag 925/1000. Jemný cikcakovitý vzor.
Viac info

Prsteň strieborný, CZ, grécky vzor

Prsteň strieborný, Ag 925/1000. S kamienkami (CZ - zirkón). Obľúbený grécky vzor s osadeným zirkónom štvorcového tvaru. Vzor jemne brúsený.
Viac info
Strieborné šperky, retiazky, prstene, náramky, náušnice - internetový obchod.
Viac info
Prstene
Strieborné prstene
Strieborné prstene - všeobecne sa prstene rozdeľujú najčastejšie na hladké prstene (prstene bez kameňov), prstene s kameňmi a prípadne, ako osobitná kategória, prstene na nohu. Prstene si vyberáme podľa spôsobu nosenia a príležitosti. Na bežné nosenie, prípadne pri manuálnej práci, volíme prstene jednoduchšie (bez zdobenia), masívnejšie prstene, ktoré znesú občasné buchnutie a prípadné škrabance.